Hakkımızda

Mobil Luxury Services Ankara merkezli olup, İstanbul, İzmir ve Bodrum’da da kendi şoför ve araçlarıyla transfer hizmeti veren bir araç kiralama şirketidir. Değişen müşteri taleplerine en üst düzeyde memnuniyet sağlayarak cevap verebilmek için; güvenli, teknolojiye dayanan, hızlı ve kolay ulaşılabilir araç kiralama hizmeti sunarken, sürekli değer yaratan bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Mobil Luxury Services, Marriott Uluslararası oteller zincirindeki JW Marriott Ankara başta olmak üzere Sheraton Ankara, Luxury Collection Lugal Ankara, JW Marriott İstanbul ve Sheraton İstanbul City Center şubelerinin de şoförlü araç kiralama hizmetlerini üstlenmiş bulunmaktadır.Son olarak The Bodrum Edition Otel ile anlaşma sağlayarak turizm alanında başarılarını sürdürmektedir. Transfer hizmetlerinin yanı sıra 2007 yılından beri kısa ve uzun dönem araç kiralama ile kurumsal araç kiralama hizmetleri de vermektedir.

Ülkemizin önde gelen firmalarını hizmet ağına katarak büyümeye devam ederken, teknolojiyi eksiksiz kullanarak müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda hareket edip sektördeki yeniliklere uyum sağlayarak her zaman güvenli ve konforlu hizmet sağlamaktadır.

Mobil çalışanları olarak temel politikamız ilişki içinde olduğumuz kişi, kuruluş ve kurumlara, beklentileri doğrultusunda mükemmel hizmeti sunmak, kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemektir.

REFERANSLARIMIZ