Hakkımızda

2007 yılında kurulmuş olan Mobil Luxury Services, taşımacılık sektöründe Ankara merkezli olup Türkiye’nin tüm illerinde deneyimli sürücü kadrosu ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Aynı zamanda JW Marriott Ankara otelinin misafirlerinin ulaşım hizmetlerini sözleşmeli olarak gerçekleştirmekte ayrıca otopark ve vale hizmetini profesyonelce yerine getirmektedir.

Mobil çalışanları olarak temel politikamız ilişki içinde olduğumuz kişi, kuruluş ve kurumlara, beklentileri doğrultusunda mükemmel hizmeti sunmak, kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemektir.

Ülkemizin önde gelen firmalarını hizmet ağına katarak büyümeye devam etmekte olup güvenli ve konforlu yolculuğun temellerini atmıştır. Teknolojiyi eksiksiz kullanarak müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda hareket eden Mobil, sektördeki yeniliklere uyum sağlayarak hizmet vermektedir.

Uzun Dönem Filo Kiralama
Mobil, kurumsal işletmelere , şirketlere ve bireysel müşterilerin operasyonel araç talepleri doğrultusunda sınıf fark etmeksizin Türkiye’de satılan her marka ve model binek araçlarla geniş kapsamlı filo kiralama hizmetleri sunmaktadır
Araç Tahsis Hizmeti
Tüm illerimizde deneyimli kaptanlarımız ile şöförlü araç hizmetlerinizi karşılamaktayız.
Şehir Dışı Turları
Ülkemizin turistik bölgelerine deneyimli şoförlerimiz ile seyahat hizmeti sağlamaktayız.
Otopark & Vale Hizmetleri
Firmamız JW Marriott Ankara otelinin resmi otopark ve vale hizmeti sağlayıcısıdır. Aynı zamanda otoparkımızda bulunan oto kuaför ve yıkama alanını da işletmektedir.
Concierge Hizmeti
Ankara, İstanbul ve İzmir'e gelen misafirlerin her türlü ihtiyaçlarını (uçak bileti rezervasyonu, tur, restaurant, alışveriş ve otel) karşılama hizmetlerini sağlamaktayız.
Günlük Araç Kiralama
Güncel filomuzla hizmetinizdeyiz